Bitcoins accepted
Beslist.nl
Winkel in het Nederlands Shop in English

Categorie

  
Onze vermelding op http://www.keurmerk.info

 

Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de li, Ongelofelijk maar waargebeurd

ePub 2 met watermerk Digitaal boek
ISBN: 9789402311297

Auteur(s):
Per Andersson

€ 13,45

BTC 0.00249






Voor de fans van Slumdog Millionaire en Lion

Een koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK mensen te portretteren in een parkje. PK heeft weinig bezittingen maar hij heeft wel een profetie die hij bij zijn geboorte meekreeg: ?Je zult met een meisje trouwen dat niet uit het dorp komt, niet uit het district, zelfs niet uit ons land; ze zal muzikaal zijn, een jungle bezitten en geboren worden onder het sterrenbeeld Stier.? Dan verschijnt er een jonge blonde vrouw die hem vraagt om haar portret te schilderen. Ze is geboren onder het teken van de os en PK weet direct dat zij de ware is.


Dit is het waargebeurde liefdesverhaal over PK, die op een tweedehands damesfiets een avontuurlijke reis maakte van meer dan 11.000 kilometer die hem door verschillende continenten voerde. Voor de vrouw van zijn dromen. Door zijn warme persoonlijkheid ontmoet hij veel verschillende mensen op The Hippie Trail, hij helpt een meisje in nood, komt ternauwernood Pakistan binnen en krijgt zelfs een vliegticket aangeboden van een vreemdeling. PK en Lotta zijn nog steeds gelukkig getrouwd en trots dat hun liefdesverhaal zoveel mensen aanspreekt.



De pers over Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde


?Een feelgoodverhaal dat zo fijn is dat andere feelgoodverhalen zich er slecht door voelen.? New York Times Book Review

?Zo mooi, zo ontroerend en ook nog eens waargebeurd.? Grazia

?Een episch verhaal over liefde en doorzettingsvermogen.? Booklist

eBoek formaat
ePub 2 met watermerk
Uitgeverij
Druk
1
Reeks
Taal
Nederlands
Aantal pagina's
287
Verschenen
juni 2018
Kopiëren toegestaan
Nee
Printen toegestaan
Nee
Voorlezen ondersteunt
Ja
File size
Kbytes

Bestsellers

1


Bart Bossink
Innovatiemanagement