Piper Perish (e-boek)

Op voorraad
ISBN :
9789000350278
Afgeprijsd € 9,95 Consumentenprijs € 9,99
Links
Afgeprijsd € 9,95 Consumentenprijs € 9,99

Piper Perish van Kayla Cagan

Eigenzinnig debuut met arty tintje

Scholier Piper Perish is geobsedeerd door kunst, Andy Warhol en New York City. Haar motto is: 'Wat zou Andy doen?' Piper en haar twee beste vrienden - Etsy-handelaar Kit en Pipers designervriendje Enzo - kunnen niet wachten tot ze Houston kunnen verlaten. Ze hebben een pact gesloten samen naar de NYC art scene te gaan na hun eindexamen, maar hun 'fifteen minutes of fame' klappen al in elkaar voor ze begonnen zijn.

Met zwart-witillustraties van Emmy van Ruijven. Voor fans van Rainbow Rowell, Jennifer Niven en Jandy Nelson.

Meer informatie
Isbn 9789000350278
Titel Piper Perish (e-boek)
Auteur's Kayla Cagan
Bindwijze eBoek
Uitgeverij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Imprint Van Goor
Uitgifte datum 2017-04-19
Nur code 285
Taal Nederlands
Aantal bladzijden 368.00
Uitgave 1
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Piper Perish (e-boek)